הצוות של סקילז

על הצוות של סקילז

אליפות תש"פ - 2020

ועדת היגוי

ד"ר עופר רימון - מנהל מינהל תקשוב טכנולוגיה ומערכות מידע

שחר בר-אור - מנכ"ל Sandisk ישראל ויו"ר ועדת החינוך ב- IATI

ועדת ביצוע

איריס צור ברגורי - מנהלת האליפות, משרד החינוך

צוות ניהול

מנהלת התחרות - איריס צור ברגורי, משרד החינוך

מנהל הפיתוח - אלעד קדוש, Infinity Labs

CTO - אבי קדוש, Cognind

ניתוח מערכות – ליליה שטורפר, משרד החינוך

PMO - מורן גיל אסיאו, Infinity Labs

צוות הפיתוח

פיתוח המשחק - רועי כנעני, איתמר לב אלקריף, ברי לוי, בוגר תיכון דמוקרטי קשת, זיכרון יעקב, חבר הצוות שזכה במקום הראשון בתחרות Skillz 2017, שירה פדוה, דותן פזי

פיתוח unity - חן ג'יאן, שחר מירון, אריאל צינמן

פיתוח האתר והפורטל - נועם פולק, רעות רוקח, יסכה רוזנטל, Infinity Labs, דניאל מנחם, עידן רודיך, דניאל איידלין

פיתוח אתר 'מדעי המחשב ורובוטיקה' - אמיר אפל, Infinity Labs, תומר צור

פיתוח לוח תוצאות ומערכת BI – עופר קוסובר, הדר קורנבלום, אינטליסיס

DevOps - חנן וינן, למידה אנושית

צוות פדגוגי

תחרויות תכנות - מיכל אשרמן, קרן הרדי, Infinity Labs

תחרות הרחפנים - יואל כהן, מור טל, משרד החינוך

תחרות הרובוטיקה - אביב אייזנר, תמר קהילה, חני קליין, אוריאל וולוניאק, משרד החינוך

הפקה תמיכה ותפעול

תמיכה ותפעול – אייל אדוארדו, לי קויבסקי, טלדור

גורמים רבים נוספים רתומים להצלחת האליפות

האיגוד הישראלי לתעשיות מתקדמות, IATI – מנכ"לית, עו"ד קרין מאיר רובינשטין

חטיבת הטמעה – בראשות קובי רפאלי, מדריכה ארצית רונית אלוש, מפקחים, מדריכים ורכזי תכנית התקשוב הלאומית, משרד החינוך

חטיבת פתרונות טכנולוגיים לבתי ספר – בראשות אורית סקלוט, משרד החינוך

חטיבת תקשוב ושירות למערכת החינוך – בראשות יצחק ליבוביץ, משרד החינוך

אליפות תשע"ט - 2019

ועדת היגוי

ד"ר עופר רימון - מנהל מינהל תקשוב טכנולוגיה ומערכות מידע

שחר בר-אור - מנכ"ל Sandisk ישראל ויו"ר ועדת החינוך ב- IATI

ועדת ביצוע

איריס צור ברגורי - מנהלת האליפות, משרד החינוך

עידו אופיר - אחראי הפיתוח מטעם התעשייה, Sandisk

צוות ניהול

מנהלת התחרות - איריס צור ברגורי, משרד החינוך

מנהל הפיתוח - עידו אופיר, מהנדס מתנדב , Western Digital

CTO - מיכאל ברוטמן, Infinity Labs

ניתוח מערכות – ליליה שטורפר, משרד החינוך

PMO - מורן גיל אסיאו, Infinity Labs

צוות הפיתוח

פיתוח המשחק - ברי לוי, בוגר תיכון דמוקרטי קשת, זיכרון יעקב, חבר הצוות שזכה במקום הראשון בתחרות Skillz 2017, רועי כנעני, איתי מסלוביץ, עידו צ'סלר, יובל קליימן, ילי בן אריה

פיתוח האתר והפורטל - מרק כץ, קרן רש"י, נועם פולק, Infinity Labs, תומר בן גרא, ליאם אשכנזי, נדב שבי, עומר עילם, דניאל דוד, גל רוזנצוויג, אופק חביב, יובל פרייברג

פיתוח אתר 'מדעי המחשב ורובוטיקה - אמיר אפל, Infinity Labs, תומר צור

פיתוח לוח תוצאות ומערכת BI – עופר קוסובר, אינטליסיס

אחראי מסדי נתונים וקישור למערכות המשרד - יובל אטיאש, משרד החינוך

צוות פדגוגי

תחרויות תכנות ואחראית צוות - מיכל אשרמן, Infinity Labs

תחרות הרחפנים - יואל כהן, מור טל, משרד החינוך

תחרות הרובוטיקה - אביב אייזנר, חני קליין, משרד החינוך

תחרות המתמטיקה - עודד גלעד, Infinity Labs

הפקה תמיכה ותפעול

תמיכה ותפעול – אייל אדוארדו, לי קויבסקי, טלדור

הפקת אירוע גמר – טליה ברמן, אימג'ן, משה שתיבי, אופרודקשיין

גורמים רבים נוספים רתומים להצלחת האליפות

האיגוד הישראלי לתעשיות מתקדמות, IATI – מנכ"לית, עו"ד קרין מאיר רובינשטין

אגף טכנולוגיות מידע – בראשות רוני דיין, מדריכה ארצית עופרה עופרי, מפקחים, מדריכים ורכזי תכנית התקשוב הלאומית, משרד החינוך

חטיבת פתרונות טכנולוגיים לבתי ספר – בראשות אורית סקלוט, משרד החינוך

חטיבת האינטרנט – בראשות סיגלית סובול סביון, משרד החינוך

חטיבת תקשוב ושירות למערכת החינוך – בראשות יצחק ליבוביץ, משרד החינוך

אליפות תשע"ח - 2018

ועדת היגוי

ד"ר עופר רימון - מנהל מינהל תקשוב טכנולוגיה ומערכות מידע

שחר בר-אור - מנכ"ל Sandisk ישראל ויו"ר ועדת החינוך ב- IATI

ועדת ביצוע

איריס צור ברגורי - מנהלת האליפות, משרד החינוך

עידו אופיר - אחראי הפיתוח מטעם התעשייה, Sandisk

תחרויות Skillz 2018

מנהלת התחרות - איריס צור ברגורי, משרד החינוך

מנהל הפיתוח - עידו אופיר, מהנדס מתנדב , Western Digital

CTO - מיכאל ברוטמן, Infinity Labs

צוות פדגוגי - ד"ר דורון זהר, יואל כהן, משרד החינוך, חנה צימרמן, מיכל אשרמן, Infinity Labs

פיתוח המשחק - איתי טירולר, עידן דור, בוגרי אוסטרובסקי רעננה, חברי הצוות שזכה במקום ה-1 ב- Skillz 2016. אמיר מן, ברי לוי, אלול ינובר, ליאור מאייר, בוגרי תיכון דמוקרטי קשת, זיכרון יעקב, חברי הצוות שזכה במקום הראשון בתחרות Skillz 2017, שחף כהן, בוגר תיכון עמיאסף, בית ברל, תומר בן גרא, אורין ליבני, דקל יגאל, איתי צוקרמן תלמידי י"ב תיכון עמיאסף, בית ברל, נועם אופיר, בוגר תיכון כפר בתיה.

פיתוח האתר והפורטל - יהונתן שמעון, בוגר אהל שם רמת-גן , מרק כץ, קרן רש"י, אמיר אפל, Infinity Labs, ערן מחלב תלמיד י"א אהל שם רמת-גן, עמית גרוסברג, נועה כהן, תלמידי י"ב תיכון הדרים הוד השרון, אופק זיכר, עומר עילם, תלמידי י"ב תיכון הרצוג כפר סבא

סביבת ריצה - יהונתן שמעון, גיא מוריה, בוגרי אהל שם רמת-גן , אלון ווקס תלמיד י"ב אהל שם רמת-גן, גל רוזנצוויג, יובל קליימן תלמיד י"ב תיכון הרצוג כפר סבא

פיתוח לוח תוצאות ומערכת BI – עופר קוסובר, אינטליסיס

ארכיטקטורת ענן - להב סביר, eMind

ניתוח מערכות – ליליה שטורפר, משרד החינוך

אחראי מסדי נתונים וקישור למערכות המשרד - יובל אטיאש, משרד החינוך

צוות גרפיקה ו- UX – טל קיינר צפריר, משרד החינוך, עמרם פיקרסקי, אורי אינק

הפקה, תמיכה ותפעול

תמיכה ותפעול – אייל אדוארדו, לי קויבסקי, שירה שרעבי, טלדור

הפקת אירוע גמר – טליה ברמן, אימג'ן, משה שתיבי, אופרודקשיין

גורמים רבים נוספים רתומים להצלחת האליפות

האיגוד הישראלי לתעשיות מתקדמות, IATI – מנכ"לית, עו"ד קרין מאיר רובינשטין

אגף טכנולוגיות מידע – בראשות רוני דיין, מ"מ מפקחת תקשוב ארצית – שרית דור, מדריכה ארצית עופרה עופרי, מפקחים, מדריכים ורכזי תכנית התקשוב הלאומית, משרד החינוך

חטיבת פתרונות טכנולוגיים לבתי ספר – בראשות אורית סקלוט, משרד החינוך

חטיבת האינטרנט – בראשות סיגלית סובול סביון, משרד החינוך

חטיבת תקשוב ושירות למערכת החינוך – בראשות יצחק ליבוביץ, משרד החינוך

אליפות תשע"ז - 2017

ועדת היגוי

ד"ר עופר רימון - מנהל מינהל תקשוב טכנולוגיה ומערכות מידע

שחר בר-אור - מנכ"ל Sandisk ישראל ויו"ר ועדת החינוך ב- IATI

פרופ' גבי ברבש - מנכ"ל קרן רש"י

אבי גנון - מנכ"ל Word Ort קדימה מדע

ועדת ביצוע

איריס צור ברגורי - מנהלת האליפות, משרד החינוך

עידו אופיר - אחראי הפיתוח מטעם התעשייה, Sandisk

יוסי רון - מנכ"ל בית יציב, קרן רש"י

איריס וולף - משנה למנכ"ל Word Ort קדימה מדע

תחרות Skillz 2017

מנהלת התחרות - איריס צור ברגורי , משרד החינוך

מנהל המוצר - אורי בחבוט, משרד החינוך

פיתוח המשחק - עומר מזיג, Skillz, איליה בורין, רון זיסמן, טנדמג'י, יואב קמפפר, איתי טירולר, נוריאל ביטון, עידן דור, בוגרי אוסטרובסקי רעננה, חברי הצוות שזכה במקום ה-1 ב- Skillz 2016.

פיתוח האתר - מיכאל ברוטמן, Infinity Labs, מרק כץ, מישה בריקמן, קרן רש"י, אלון הדר, נועם פנואלי, תלמידי י"ב הדרים הוד השרון,ליאור גלאם, תלמידת י"ב, הרצוג כפר סבא

סביבת ריצה - גיל קוטון, פול זלצמן, טיוג'י, שחר רוזנברג תלמיד י"ב הדרים הוד השרון, יהונתן שמעון, תלמיד י"ב אהל שם רמת-גן

ייעוץ ארכיטקטורת ענן - להב סביר, מנכ"ל eMind, מתנדב

ייעוץ מעבר ל Django - שמואל טאובר, סמנכ"ל פיתוח, שי, מטיפיק, אופיר אוטודסק

ארט דיירקטור – עומר פיקרסקי

גרפיקה ו- UX – טל קיינר צפריר, משרד החינוך

ניתוח מערכות – ליליה שטורפר, משרד החינוך

UX – מאיר דהאן, מטריקס

תחרות Skillz Junior 2017

מנהלת התחרות - איריס צור ברגורי, משרד החינוך

אחראי תחרות Skillz Junior – ד"ר דורון זהר, משרד החינוך

אחראית מטעם התעשייה – אורלי מירקין, Sandisk

פיתוח לוח תוצאות – עופר קוסובר, מנכ"ל אינטליסיס, מתנדב

מ"מ מפקחת תקשוב ארצית – שרית דור, משרד החינוך

מדריכים ארציים בתקשוב - זהר גולן, אביב אייזנר, משרד החינוך

מפקחים, מדריכים ורכזי תכנית התקשוב הלאומית

תפעול – יניב מלליס, משרד החינוך

הפקה, תמיכה ותפעול

תמיכה ותפעול – אייל אדוארדו, דניאל אסולין, שירה שרעבי, דריה דוביצ'ין, טלדור

הפקת אירוע גמר – טליה ברמן, אימג'ן, משה שתיבי, גימיני

גורמים רבים נוספים רתומים להצלחת האליפות

האיגוד הישראלי לתעשיות מתקדמות, IATI – מנכ"לית, עו"ד קרין מאיר רובינשטין ומנהלת תכנית STEM, יערה קסנר

אגף טכנולוגיות מידע – בראשות רוני דיין, משרד החינוך

חטיבת פתרונות טכנולוגיים לבתי ספר – בראשות אורית סקלוט, משרד החינוך

חטיבת האינטרנט – בראשות סיגלית סובול סביון, משרד החינוך

חטיבת תקשוב ושירות למערכת החינוך – בראשות יצחק ליבוביץ, משרד החינוך

אליפות תשע"ו - 2016

ועדת היגוי

ד"ר עופר רימון - מנהל מינהל תקשוב טכנולוגיה ומערכות מידע

שחר בר-אור - מנכ"ל Sandisk ישראל ויו"ר ועדת החינוך ב- IATI

איציק תורג'מן – מנהל החדשנות בקרן רש"י

ועדת ביצוע

איריס צור ברגורי - מנהלת האליפות, משרד החינוך

עידו אופיר – אחראי הפיתוח מטעם התעשייה, Sandisk

יוסי רון – מנכ"ל בית יציב, קרן רש"י

תחרות Skillz 2016

מנהלת התחרות – איריס צור ברגורי, משרד החינוך

מנהל המוצר – אורי בחבוט, משרד החינוך

פיתוח המשחק – איליה בורין ורון זיסמן, טנדמג'י

פיתוח האתר – מיכאל ברוטמן, Infinity Labs, מרק כץ, קרן רש"י, יהודית אברמוביץ וחיה מטבויים קלייזנר, 3base

סביבת ריצה – גיל קוטון, פול זלצמן, טיוג'י

ייעוץ – עקיבא שיף ואמיתי דובו

הדרכות, מסמכים, פדגוגיה – חנה צימרמן, משרד החינוך

ארט דיירקטור – עומר פיקרסקי

מנהלת תחום גרפיקה – טל קיינר צפריר, משרד החינוך

ניתוח מערכות – נעמה כהן אבני, משרד החינוך

UX – מאיר דהאן, מטריקס

בדיקות – דינה שוסטר, משרד החינוך, מישה בריקמן, תלמיד י"ב אהל-שם רמת-גן

שיפור מדריכים – שרית דניאל וזוהר בליצקי, משרד החינוך

תחרות Skillz Junior 2016

מנהלת התחרות - איריס צור ברגורי, משרד החינוך

אחראית תחרות Skillz Junior – חנה צימרמן, משרד החינוך

מפקחת תקשוב ארצית – רונית נחמיה, משרד החינוך

אחראית מטעם התעשייה – אורלי מירקין, Sandisk

פיתוח דשבורד – אורית סקלוט וצוותה, משרד החינוך

מדריכות ארצית לתקשוב – זוהר גולן, אתי זהבי משרד החינוך

מפקחים, מדריכים ורכזי תכנית התקשוב הלאומית

הפקה, תמיכה ותפעול

תמיכה ותפעול – אייל אדוארדו, דניאל אסולין, שירה שרעבי, דריה דוביצ'ין, טלדור

תפעול – מוטי לוי ויניב מלליס, משרד החינוך

הפקת אירוע גמר – טליה ברמן, אימג'ן, משה שתיבי, אופרודקשיין

אליפות תשע"ה - 2015

תחרות Skillz 2015

מנהלת התחרות – איריס צור, משרד החינוך

מנהל שותף – שגיא בר, מטה הסייבר הצה"לי

מנהלת תפעול וכ"א – לילך ברוקס, קרן רש"י

מנהל פיתוח – יפתח בר

מפתחים בכירים – עקיבא שיף, איתי דובו

מפתחים – ג'סיקה פיקלר, איל יבור

מפתח מנוע – שקד גיטלמן

פיתוח web – רון רייטר, אבישי שיבא

אבטחת מידע – נמרוד גוטמן

מעצבת – הדר בן-צור

יועצים – יונתן ברגמן, אור אברהמי, נעם גת

כתיבת אתגרים – ינאי סנד, אליק איזנברג, מתנדבים

כתיבת אתגרים –יוני צפיר, יואב צור, אלון חורב

בדיקות – נטלי אליהו, פולה אברהם, עופר שגב, יעל לדור, אמיר ווילף, נתי דנציגר, מתנדבים

הגהת מסמכים – יובל קפלן, מתנדב

עריכת סרט – דניאל וולף

אחראית קשר עם המנטורים – סרן שארין פישר, מטה הסייבר הצה"לי

אחראית תפעול – בר בן-יוסף, קרן רש"י

הפקת אירוע גמר – משה שתיבי, גימיני


אולי ימצא חן בעיניך

משחקי הכתר - מדריך למשתמש

15 במרץ 2020

הכירו את משחקי הכתר

קרא עוד

מבוא לתכנות בסביבת האינטרנט

12 באפריל 2020

מבוא לתכנות בסביבת האינטרנט - שיעורים מוקלטים

קרא עוד

משחקי הכתר - VOD

24 במרץ 2020

ספריית ה-VOD של משחקי הכתר. סרטוני הדרכה.

קרא עוד