העולים לגמר ב'משחקי הכתר' תש"ף 2020

העולים לגמר - בתי ספר במתמטיקה; תלמידים בחשיבה חישובית ותכנות פייתון

להלן רשימת התלמידים העולים לגמר בתחריות האישיות השונות ורשימת בתי הספר העולים לגמר בתחרות המתמטיקה.

לחצו על הכפתורים לצפות בעולים לגמר בתחרויות על פי בחירתכם!

הכפתור השחור 'תחרויות אישיות - לפי סמל מוסד' תמצאו את רשימת התלמידים העולים לגמר בתחרויות האישיות, ממויינת על פי סמל מוסד. הכפתור נועד להקל על בתי הספר לזהות את תלמידיהם העולים לגמר בתחרויות האישיות. אין בו מידע חדש על זה המופיע ברשימות התלמידים על פי מקצה.

חשיבה חישובית - חט"ב תכנות - חט"ב/חט"ע תכנות - יסודי מתמטיקה - שלב א מתמטיקה - שלב ב תחרויות אישיות - לפי סמל מוסד

חשיבה חישובית (Plathora) - יסודי - תחרות אישית

הגמר יתקיים ביום שלישי, כ"ד בסיוון תש"פ, 16.06.2020 בין השעות 10:00-11:30.
הרישום לגמר יתבצע דרך עולם המפלצות ויפתח ביום ראשון 7.6.2020 ויסתיים ביום ראשון 14.6.2020 בשעה 14:00.
הרישום לגמר מצריך העלאת אישור הורים ובית ספר. אנו ממליצים להוריד את הטופס מכאן ולהחתים הורים ובית ספר טרם הרישום.
רשימות העולים לגמר ממויינות לפי שם פרטי ושם משפחה
מחוז יישוב שם בית הספר סמל מוסד כיתה שם משפחה שם פרטי
ירושלים בית שמש אהבת ישראל בנים 194472 ה טואיטו אביאל רחמים
חיפה בנימינה-גבעת עדה הנדיב 310086 ו גולן אביב טובה
תל אביב נתניה מורשת זבולון ק.רבין 416230 ד קדשאב אביטל
חיפה קרית אתא ממד נעם 312629 ו אטיאס אבינועם
ירושלים נחושה האלה ממ"ד 410266 ד ריכטר אביעד
ירושלים מודיעין-מכבים-רעות תורני אריאל 348466 ד לוקר אבישי
ירושלים נווה דניאל אורות עציון בנים גוש עציון 511618 ו בן-שאול אברהם
דרום אילת אלמוג 610030 ד מיהארי אברהם
מרכז ראשון לציון מרחבים -נאות שקמה 415620 ד רוזנברג אברהם
ירושלים טלמון טלמון 165324 ה לוין אברהם עברי
דרום באר שבע רמות רכס 615104 ו שקארג'י אברהם שרלו
מנח'י ירושלים אפרתה 112227 ו פרלמן אדיב ליאור
תל אביב תל אביב - יפו גרץ 511220 ה פוסק אדם
תל אביב פתח תקווה הוברמן 412841 ה קרבצ'וק אדם
צפון עצמון שגב בית הספר האזורי משגב 213660 ה גורביץ' אדם רון
מרכז רמלה טרה סנטה 417014 ד מנסה אדריאנה
מנח'י ירושלים ממ"ד גוננים 436725 ד מזאה אהוד
ירושלים כוכב יעקב אור לציון 237743 ד גוריאצ'ניק אהרן גרשון
מנח'י ירושלים אפרתה 112227 ד יפת הלוי אהרן חי
תל אביב קרית אונו ע"ש יעקב כהן 514935 ה דרור אוהד
חיפה חיפה הריאלי העברי חיפה 384263 ו מנור אוליבר ירמי
תל אביב קרית אונו שרת משה 512756 ו בר-יוסף אופיר
מרכז בית ברל ממלכתי צופית 411785 ו לובטון אופיר
תל אביב נתניה חיים חפר 410316 ו עינת אופיר
מרכז בית חשמונאי שדות איילון 414797 ו הופס קמבר אופק
מרכז ראשון לציון רננים 414441 ה סולומון אור
מרכז רעננה זיו בו ציון 413906 ו קפלן אורי
מרכז נס ציונה אשכול 411264 ד רוזנסקי אורי
חיפה עין שמר ניצני רעות 357467 ו שמש אורי
מרכז ראש העין ממ"ד אוהל שרה 411850 ד שריפי אורי
מרכז לוד ממ"ד רמב"ם 414276 ד מילר אורי חיים
צפון כברי כברי -מעיינות 210930 ד כהן אוריאל
חרדי פתח תקווה דרכי נעם 414664 ד אשול אוריה
דרום אילת ימין הרצוג 610048 ו נענה אוריה
מרכז הוד השרון יגאל אלון 414573 ו קלישוב אורן
חרדי נוף הגליל שובו - מעורב 214700 ה קופרשטיין אושרי
מנח'י ירושלים אפרתה 112227 ו בר סלע אחינעם
חיפה מעלה עירון מושירפה 318212 ד אגבאריה איה
תל אביב תל אביב - יפו אהבת ציון 510982 ד שלומאי איה
תל אביב רמת גן ניצנים 510800 ה גולדברג אייל
ירושלים מבשרת ציון הדרור 114199 ד דובדבני אייל
חיפה חיפה הבונים 310490 ה בנימין איילון
מרכז ראשון לציון נאות אשלים אנתרופול' 415927 ד ברז'נסקי אילאי
צפון שדה יעקב שדה יעקב מד 212290 ה פנסטרהיים אילון
דרום אשדוד צמח א' 613000 ה גילין אילי יעקב
תל אביב חולון כצנלסון 510560 ה סיטון אילי יעקב
מנח'י ירושלים מ"מד הר חומה 160531 ו בוזגלו אילת
מרכז הוד השרון יצחק רבין 415232 ד בן-שוהם איתי
תל אביב תל אביב - יפו גרץ 511220 ו בראלי איתי
מרכז גני תקווה ממ' רביבים 410407 ו ברוש ברדה איתי
תל אביב חולון יצחק שמיר 514919 ה גלזר איתי
חיפה חיפה הריאלי העברי חיפה 310516 ה מור איתי
מרכז גבעת שמואל ממ"ד מורשת מנחם 413740 ה מלמד איתי
ירושלים מודיעין-מכבים-רעות ע"ש אילן רמון 131318 ה שוורץ איתי
ירושלים אפרתה עשה חייל 112250 ו ווגל איתי מיכאל
מנח'י ירושלים חורב 430884 ה הולצמן איתי שלום
תל אביב רמת גן נטעים 510792 ו בן שמואל איתמר
ירושלים מבוא חורון מבוא חורון 112516 ד בראונר איתמר
תל אביב פתח תקווה נוה עוז 411637 ה שר איתמר יהודה
חיפה חיפה יסודי 12 384362 ד ביילין איתן
צפון כברי כברי -מעיינות 210930 ד בירון הררי איתן
חיפה בנימינה-גבעת עדה אשכולות 310078 ד בלמן איתן
ירושלים מודיעין-מכבים-רעות אבני החושן 191015 ד גוטליב איתן
מרכז כפר סבא ממ"ד שילה 414490 ה וינר איתן
תל אביב קרית אונו אביגדור ורשה 515494 ד חבר איתן
מרכז נס ציונה אשכול 411264 ד כחלני איתן
חיפה קרית אתא גבעת אלונים 384446 ד לוינסון איתן
תל אביב רמת גן בן גוריון 510859 ו סצ'קוב איתן
מרכז לוד נועם נריה 417097 ה עמר איתן
מרכז נחלים ממ"ד מודיעים 410092 ו פז איתן
חיפה בנימינה-גבעת עדה אמירים 313478 ה שגיא איתן
ירושלים בית שמש הרב מאיר עוזיאל 113522 ד טואיטו איתן אברהם
תל אביב נתניה שמרית 417188 ה קרומר איתן אשר
ירושלים נחושה האלה ממ"ד 410266 ה אסף איתן לביא
מרכז נס ציונה ניצנים 416420 ו בוטון אלון
מרכז כפר סבא אופירה נבון 414854 ד כרמלי אלון
מנח'י ירושלים ממלכתי משואה 113589 ד לוי אלון
תל אביב גבעתיים י.ח. ברנר 510321 ד נסים אלון
מרכז כפר סבא יסודי ירוק 410118 ד שפירא אלון
חיפה בנימינה-גבעת עדה אשכולות 310078 ו שפירא אלון
מרכז רחובות ממ"ד תחכמוני 412080 ה פריד אלון אברהם
תל אביב בית יהושע ויצמן 410191 ד אוליבנבאום אלונה
דרום ירוחם קול יעקב 611426 ד באומגרטן אלחנן
תל אביב נתניה מורשת זבולון ק.רבין 416230 ו קדשאב אליאב
תל אביב תל אביב - יפו מוריה מד 511881 ה גבאי אליה
תל אביב הרצליה ברנדיס 510388 ד דהרי אליה
מרכז לוד ממ"ד רמב"ם 414276 ו מטרי אליה נחם
דרום מרכז שפירא שפיר 610550 ו ברוכי אליהו נריה
מנח'י ירושלים ממ"ד גוננים 436725 ה יונה אליענה שרה
חרדי נתניה ת"ת חורב 412551 ו אוסטרי אלישע
מרכז לוד נועם נריה 417097 ו ודלר אלנתן חיים
תל אביב הרצליה רמבם מד 510461 ה גולדשטיין אלעד
תל אביב פתח תקווה מורשה 566851 ה יניר אלעד
מרכז ראשון לציון עדיני 412015 ד צרקז אלעד
תל אביב הרצליה יוחנני 513184 ד רון אלעד
חיפה ערערה ערערה אלדהראת 318527 ד זאמל אמאם
תל אביב נתניה אילן רמון 416396 ה גרויסמן אמילי
מרכז כפר סבא אוסישקין 410852 ו צ'כובסקי אמילי
תל אביב פתח תקווה יד לבנים 412767 ה בויאנג'ו אמילי מאיה
צפון נצרת סנט גוזף נצרת 217158 ד פאר אמיר
מרכז לוד ממ"ד רמב"ם 414276 ד כץ אמיתי אהרון
דרום באר שבע נתיבי עם 613430 ו ליפשיץ אמתי
מרכז ראשון לציון תרבות 413450 ו וובק אנה
מרכז כפר סבא גולדה מאיר 414029 ו בראז אסף
תל אביב פתח תקווה אלימלך כנר 416438 ה גרינברג אסף
מרכז רחובות מ"ד בנות נועם הצבי 413559 ו צוקרמן אפרת
מרכז כפר סבא דמוקרטי 415893 ד שרון ארבל
מרכז רעננה מגד 412205 ו שני ארבל צור
מרכז גני תקווה איילות 480152 ו זילברמן ארז
מרכז גדרה קשת 442475 ד קהתי ארז
צפון כרמיאל כלנית -כרמיאל 214395 ו סמיונוב ארטור
מרכז כפר סבא דבורה עומר 456624 ה אנגולץ אריאל
תל אביב קרית אונו עלומים 513192 ד אקסלרוד אריאל
חיפה קרית טבעון קרית עמל 311530 ו ארזיל אריאל
מרכז הוד השרון יצחק רבין 415232 ה גל אור אריאל
חיפה חדרה צליל 313692 ו דוד אריאל
צפון לביא לביא אזורי ממד 211128 ו וינגרטן אריאל
תל אביב בת ים הרצל 513002 ה ורשבסקי אריאל
חיפה חדרה הגורן 312397 ה יוסופוב אריאל
מנח'י ירושלים נועם בנים פסגת זאב 113597 ד יעקב אריאל
מרכז ראשון לציון מישור הנוף 415398 ו פורוין חוש אריאל
תל אביב פתח תקווה מורשה 566851 ה קליסקי אריאל
מנח'י ירושלים מקור חיים 113399 ו שיף אריאל
חיפה עין שמר מ"מ רעות 313759 ו גופר אריאל אביתר
ירושלים מבשרת ציון הדרור 114199 ו איזבינסקי אריאל איתן
מרכז הוד השרון יצחק רבין 415232 ד רייפן אריאל מלכה
צפון ריינה אלפאראבי 235051 ד פודה בכר
מרכז רעננה מ"מ הפעמונים 416610 ה המר בן
דרום אשדוד הקרייה 614552 ה מלמד כהן בניה
מרכז לוד נועם נריה 417097 ד גולד בניה אברהם
תל אביב פתח תקווה מורשה 566851 ה חורש בניה מנחם
ירושלים מודיעין-מכבים-רעות קציר מ"מ 355552 ה שריקר ברק
ירושלים כפר אדומים הניסויי כפר אדומים 512459 ו זנטון ברקאי
צפון ריינה פטריאכט לטינה ריינה 217042 ה נוייסרה בשארה
צפון נצרת סנט גוזף נצרת 217158 ד חנאניא ג'ורג'
דרום אשדוד גאולים 610097 ה מנדז'בידזה גבריאל
מרכז סתריה שחקים 480202 ד מצליח גור
תל אביב געש אדם וסביבה 410431 ה בנוביץ גיא
ירושלים מודיעין-מכבים-רעות אלונים 241034 ה סידוף גיא
תל אביב תל אביב - יפו אהבת ציון 510982 ד אורן גילי
תל אביב הרצליה לב-טוב 512665 ד ניסן גל
תל אביב קרית אונו ניר 510636 ו סמיט גל
מרכז יהוד-מונוסון ממל' אורנים 411181 ו שמש גל
מנח'י ירושלים חורב 430884 ו דוויק גלעד נצר
דרום באר שבע יחדיו 614578 ה מהרי דאגמאוי
ירושלים מודיעין-מכבים-רעות תורני אריאל 348466 ה הלוי לוין דבורה
מרכז קרני שומרון ממ"ד משואה 413849 ד דיאמנט דביר
מרכז שעלבים ממ"ד לבנים שלהבת 412940 ה פרקש דביר איתן
מרכז יד בנימין ממ"ד ע"ש ברויאר בוגרים 413583 ה הברמן דוד
מרכז כפר סבא אופירה נבון 414854 ד קרביץ דוד
תל אביב נתניה ממ"ד תחכמוני 411496 ד שמוחה דוד יהודה
מרכז בית חשמונאי שדות איילון 414797 ו פרידמן דולב
תל אביב הרצליה גורדון 510404 ו שפירא דור
מרכז רחובות ויצמן 412023 ו רובינשטיין דורי
חיפה חיפה נופים 313668 ה ארטישצ'ב דיאנה
מנח'י ירושלים יפה נוף 111062 ה דויטש דן
תל אביב חולון שזר 513135 ה נודל דנה
מרכז ראשון לציון ממ"ד מעלה שמעוני 414680 ה יהושע דניאל
תל אביב רמת גן ניצנים 510800 ה יותם דניאל
מרכז שוהם ממ"ד אבני החושן 413211 ו מזרחי דניאל צבי
תל אביב נתניה אילן רמון 416396 ה גרויסמן דניאלה
תל אביב קרית אונו ע"ש יעקב כהן 514935 ד ויסמן דפנה
ירושלים כפר אדומים כפר אדומים 112052 ד שמלה דרור עמישב
מרכז ראש העין ממלכתי נופים 414896 ו חיון הדר
חיפה חיפה כרמל-נתיב אליעזר 310847 ד מור הילה
מנח'י ירושלים בי"ס דו-לשוני 162594 ה שיף הלל שי
דרום דימונה דקלים 612218 ה סטמקר הראל
מרכז הוד השרון ממ"ד שילה 411082 ו פרחי הראל
דרום חצרים נוה מדבר 610642 ד אברהם הראל דוד
מרכז יבנה ממ"ד יחידני 413997 ו בן דור הראל שמואל
צפון כפר כנא נזירות פרנציסקניות 217034 ו ג'ראיסי ורד
צפון כסרא-סמיע אלמנארה -כסרא 218370 ו נסר אל דין זאהר
מרכז רחובות השיטה 413971 ד אלישי זיו
דרום באר שבע נתיבי עם 613430 ה ברייר זיו
מרכז רחובות פרחי המדע 417246 ד טנא זיו
מרכז נס ציונה ארגמן 416651 ד שרן זיו
מרכז לוד ממ"ד רמב"ם 414276 ד שלו זיו יהודה
מרכז גבעת שמואל ממ"ד מורשת מנחם 413740 ה סיון זיו יוסף
חיפה אום אל-פחם אבן סינא 318030 ו מחאג'נה זין אלדין
מרכז טירה אל נג'אח 417048 ו חיט זינה
צפון יאנוח-ג'ת יסודי ינוח ב' 217471 ה עבדאללה חלא
חיפה חדרה הגורן 312397 ד אבשלום חן
מנח'י ירושלים א.ד.רוטשילד 110619 ה לוי חנה
חיפה חיפה דוד ילין 310474 ד חיבה טום
מנח'י ירושלים בי"ס דו-לשוני 162594 ו אבו אל הווא טומס עומר
מרכז גדרה מ"ד אוהל שלום 410357 ו שטרימברג טל
דרום אשקלון סיני 610188 ד מסילאתי טליה
מרכז גבעת שמואל ממ"ד מורשת זבולון 415117 ו פרקש טליה
מרכז הוד השרון תל"י 414375 ו אגרנוביץ' יאיר
מרכז רחובות יצחק נבון 412593 ו מיקלר יאיר
צפון פרוד נוף גליל 212001 ד מרוז יאיר
מרכז הוד השרון יצחק רבין 415232 ה סולומון יאיר
מרכז אלעד ממ"ד עמיעד 415653 ה מואר יאיר אלימלך
דרום אשדוד הקרייה 614552 ו ששואשוילי יאיר יעקב
מרכז רעננה ממ"ד ביל"ו 413492 ה אורלוביץ יהוידע יוסף
דרום באר שבע נווה שלום 614719 ה אופצ'ר יהונתן
צפון בני יהודה מצפה גולן 213272 ה רם יהונתן
תל אביב בת ים אורות התורה מד 513671 ו רקנטי יהונתן
מרכז מזכרת בתיה יסודי בשכונת בר לב 411215 ד גלימידי יהלי
תל אביב פתח תקווה נוה עוז 411637 ה מאירוביץ יהלי
מרכז הוד השרון יצחק רבין 415232 ה עמרם יהלי
צפון גילון יסודי הר גילון 214205 ד פיירמן יהלי
תל אביב תל אביב - יפו ע"ש נעמי שמר 513630 ד ריכמן יהלי
חיפה חיפה נופים 313668 ה מור יהלי דוד
תל אביב רמת גן ניצנים 510800 ה אמינוף יואב
מרכז גבעת שמואל בן גוריון 413443 ו בר גד יואב
תל אביב קרית אונו ניר 510636 ו הררי יואב
תל אביב רמת גן רמת חן ע"ש א. רמון 510842 ד מרום יואב
תל אביב גבעתיים יגאל אלון 512590 ה שחר יואב
תל אביב רמת גן בן גוריון 510859 ו שמאי יואב
ירושלים נווה דניאל אורות עציון בנים גוש עציון 511618 ד שריקי יואב
מרכז יבנה יסודי ממלכתי אקולוגי 411595 ד תבור יואב
ירושלים עופרה נחלת בנימין בנים 111708 ה גרינברג יובל
מרכז קדימה-צורן יגאל אלון 411819 ד דודלסון יובל
צפון לביא לביא אזורי ממד 211128 ו ורבר יובל
תל אביב רמת גן הבילויים 512780 ה משיח יובל
מרכז שערי תקווה ממ"ד שערי תקווה 430322 ד נוימן יובל
דרום עומר עומרים 611863 ו סידי יובל
מרכז כוכב יאיר ממ"ד דק"ל 414474 ו תמר יובל
מרכז מזכרת בתיה קשת 416677 ד זינגר יוגב משה
מנח'י ירושלים חורב בנות 447466 ה קסטנבאום יוכבד שושנה
צפון יראון יסודי פסגות"-יראון 210914 ד רגב יוני
חיפה חיפה דוד ילין 310474 ה גולדבליט יונתן
מרכז הוד השרון מנחם בגין 475053 ד דוידוב יונתן
מרכז גבעת שמואל ממ"ד מורשת זבולון 415117 ד טייב יונתן
מרכז ראשון לציון תמיר 430033 ה לקסר יונתן
חיפה זכרון יעקב החיטה ע"ש אהרונסון 312793 ו מילמן יונתן
חיפה קרית מוצקין עליזה ומנחם בגין 313825 ה פיליארסקי יונתן
תל אביב תל אביב - יפו ע"ש נעמי שמר 513630 ד פלד יונתן
מרכז מזכרת בתיה קשת 416677 ו רחמים יונתן
תל אביב נתניה ממ"ד תחכמוני 411496 ו שמוחה יונתן
חיפה חיפה רמבם 310870 ו ספיר יונתן בן-ציו
ירושלים בית שמש תורני אורות בנים 114165 ו מרסדן יונתן יהודה
מרכז ראשון לציון אריאל שרון 482174 ה טואטי יונתן שלמה
מרכז קדומים ממ"ד בנים נחשון 414862 ד בן פורת יוסף חיים
מרכז רעננה מגד 412205 ד ולץ שפירא יותם
מרכז גבעת שמואל בן גוריון 413443 ו קוגמן יותם
צפון עפולה יהלום 611897 ד שלזינגר יותם
ירושלים נווה דניאל אורות עציון בנים גוש עציון 511618 ו מור יחיאל אליהו
ירושלים נווה דניאל אורות עציון בנים גוש עציון 511618 ו בדנרש יחיאל יעקב
ירושלים שילה אהל שילה בנים 143404 ו טמיר יינון
דרום אשדוד אמירים 614040 ו צ'ריקובר ינאי
מרכז מזכרת בתיה ממ' הרצוג 411116 ד רום-ברג ינאי
מרכז רחובות שפרינצק 411991 ה שושן ינאי
מנח'י ירושלים נועם בנים רמות 113563 ד יגל ינון ישראל
מרכז הוד השרון רעות 411066 ו כהן יעל
מרכז כפר יונה רימון 416487 ו מראלי יעל
מרכז רחובות ניצני המדע 430496 ה קרן פז יעל חנה
מנח'י ירושלים הר חומה ממ"ד 267344 ה ורשבסקי יעלה רחל
מנח'י ירושלים חורב 430884 ד שויקה יעקב צבי מנח
מרכז גבעת שמואל ממ"ד מורשת זבולון 415117 ה מנדלסון יקיר
מרכז כפר סבא לאה גולדברג 482067 ו כהן ירדן
צפון גבעת אלה יחד 213827 ד מדלינסקי ירין אריאל
תל אביב פתח תקווה מורשה 566851 ו רוטנברג ישי
מנח'י ירושלים ברנדט ממ"ד נוה יעקב 111591 ד גרינפלד ישי חיים
חיפה חיפה תל חי 310789 ו ברסלב קלמנוב כפיר
מרכז צור יצחק יסודי צור יצחק 412163 ה דראי כפיר
ירושלים בית שמש תורני אורות בנים 114165 ו להמן כפיר
צפון בני יהודה מצפה גולן 213272 ד בר גיל כרם אברהם
מנח'י ירושלים ראשית 183194 ד גדסי כרמל
מרכז עלי זהב ממ"ד עלי זהב 480053 ה אליצור לביא
דרום גבעות בר יובלי הנגב 615526 ה אפללו לביא
מרכז רעננה ממ"ד ביל"ו 413492 ה בירן לביא נדב
צפון גן נר נר הגלבוע 213447 ד ניב לוטם
תל אביב תל אביב - יפו אהבת ציון 510982 ה הלפרין לי
תל אביב רמת גן עליות 510750 ה מודחי לי-אל
תל אביב פתח תקווה שמעוני 413823 ו סבצ'ניקאר ליאור
תל אביב חולון דביר 513382 ו פרגון ליאל
צפון יודפת בי"ס עודד 338590 ה סלושר ליאם
מרכז ראש העין ממ"ד אוהל שרה 411850 ה יעקב ליאת
חיפה חיפה דוד ילין 310474 ד ברזלי ליבי
מרכז ראשון לציון עדיני 412015 ה זיידנפלד ליבי
צפון טבריה ארליך - טבריה 210690 ו שמואל ליהיא
מרכז טירה אל גזאלי 418087 ו מנצור לין
מרכז קבוצת יבנה ממ"ד עמיח"י 410977 ו נחליאל ליעד
דרום אילת מצפה ים 614073 ד קורצקי ליעד
תל אביב פתח תקווה מורשה 566851 ה שינברג ליעד יוסף
דרום אשקלון ברנע 613505 ו בנקום ליעם פיאר רפ
מרכז הוד השרון רעות 411066 ו זיורי לירון
תל אביב קרית אונו אביגדור ורשה 515494 ה מלניק לירון
תל אביב פתח תקווה יסודות 411694 ה סביאטץ לירון
מרכז ראש העין ממלכתי אשכול 415240 ה קלר לירן
צפון טמרה יסודי א' טמרה 218289 ה אבו שאהין למא
צפון עיילבון יסודי עילבון 218750 ו עיד לנא
מרכז ראשון לציון ידלין 412932 ד רחמיאל מאור
חיפה חיפה תל חי 310789 ד ברסלב קלמנוב מאיה
חיפה קרית טבעון רימונים 311522 ד כרמי מאיה
מרכז טירה אלמג'ד-ע"ש המנוח אחמד אבו זאיד 418285 ה קאסם מוחמד
מרכז מעברות סימני דרך 482323 ד מלחי מור חיה
מרכז כוכב יאיר ממ"ד דק"ל 414474 ו משיח מוריה
תל אביב תל אביב - יפו אהבת ציון 510982 ו צפדיה מורן
מרכז רעננה ממ"ד ביל"ו 413492 ה סלאם מיטל דבורה
דרום באר שבע נתיבות-יורם 610329 ה גונורובסקי מייה
תל אביב חולון יצחק שמיר 514919 ו טוכמן מיכאל
ירושלים מודיעין-מכבים-רעות קשת 172189 ד וגנר מיכל
תל אביב תל אביב - יפו לטבע סביבה וחברה 513689 ה לי מיכל
מרכז גני תקווה ממ' רביבים 410407 ד כומארי מילי
צפון כפר כנא נזירות פרנציסקניות 217034 ה זיתון מירא
צפון מג'ד אל-כרום מגדאלכרום אלסלאם 218461 ו עדנאן מירה
מרכז שעלבים ממ"ד לבנים שלהבת 412940 ו פרידמן מנחם
ירושלים כפר אדומים כפר אדומים 112052 ד בר יוסף מעין דוד
דרום אבן שמואל אזורי אבן שמואל 610014 ה וואקשטאק מקס יונתן
דרום אשקלון רותם 612515 ו גלר מקסים
דרום באר שבע אפיק 614057 ד קרפוב גליביצ מקסימיליאן
חיפה זכרון יעקב קשת 353037 ד בונן מתן שלמה
מרכז רעננה ממ"ד נועם-כפר בתיה 415166 ה נושימובסקי נאוה שרה
מרכז רמת הכובש יחדיו 412189 ה גולן נבו
תל אביב תל אביב - יפו אילון 511030 ד צדוק נגה
מרכז רחובות שפרינצק 411991 ד שפרמן נגה
תל אביב פתח תקווה אריק איינשטיין 512608 ד רשף נגה אטי
מרכז רחובות ויצמן 412023 ה חזן נדב
דרום גת (קיבוץ) שדות יואב 614529 ד חן נדב
מרכז גני תקווה ממ' רביבים 410407 ד גריאני נוגה
דרום מדרשת בן גוריון צין 611715 ו צין נוה
דרום עתניאל דביר 613901 ה בר אלי נוה משה
תל אביב פתח תקווה מורשה 566851 ד סוקולובר נווה אברהם
מרכז מזכרת בתיה יסודי בשכונת בר לב 411215 ד ישראלי נויה
תל אביב רמת גן ניצנים 510800 ד אמינוף נועה
מרכז הוד השרון מנחם בגין 475053 ה גרטש נועה
צפון יקנעם עילית בית חינוך יצחק נבון 338467 ד מורד נועה
מרכז שעלבים ממ"ד לבנות שלהבת 415976 ה קבסה נועה
תל אביב קרית אונו ניר 510636 ו בן הראש נועם
תל אביב חולון עש דינור 513143 ה גלפרין נועם
חיפה פרדס חנה-כרכור נועם 312124 ו טוב נועם
ירושלים מודיעין-מכבים-רעות דורות 115550 ו לונדון נועם
ירושלים מעלה החמישה אלון 112037 ו מקייטון נועם
מרכז תנובות ממ"ד אור השרון 412379 ד שלום נועם
תל אביב רמת גן הבילויים 512780 ה שאבי נועם שי
דרום אשדוד רעים 612333 ו כץ ג'רמה נורה
תל אביב בית יהושע ויצמן 410191 ה מואב נטע
צפון אעבלין מרים בוארדי 218578 ד אבו גנימה נימר
חרדי פתח תקווה דרכי נעם 414664 ו מקרוס ניר בנימין
חיפה פרדס חנה-כרכור שדות 384149 ה ידעי ניתאי
תל אביב בית יהושע ויצמן 410191 ד פנחס ניתאי
דרום מיתר עמית 612812 ו קרסו ניתאי אליהו
תל אביב גבעתיים י.ח. ברנר 510321 ד וקסלר נמרוד
מרכז רחובות מ"ד בנות נועם הצבי 413559 ד בר אשר נעה
תל אביב פתח תקווה הוברמן 412841 ו קרבצ'וק נעומי
צפון כדורי אזורי כדורי 210948 ה גזית נעם
ירושלים מודיעין-מכבים-רעות ממלכתי רעים 412049 ה דביר נעם
ירושלים מודיעין-מכבים-רעות אבני החושן 191015 ה דורון נעם
תל אביב פתח תקווה מ"ד מורשה 411769 ה צימרינג נעמה לאה
חרדי חיפה ביחד 313700 ה רייזנסון נעמה רבקה
ירושלים מודיעין-מכבים-רעות אופק 116012 ה יופה נעמי
תל אביב גבעתיים כצנלסון 510347 ד כהן נעמי
ירושלים כוכב יעקב אור לציון 237743 ד ווייץ נריה חנינא
חיפה ג'ת גת אלזהראא 318436 ד ותד סבאא
תל אביב תל אביב - יפו לטבע סביבה וחברה 513689 ו הללי סהר
מרכז רעננה שקד -לב הפארק 415885 ו מזור סהר
מרכז רעננה הדר 413914 ה סוקולוב סופיה
ירושלים מבשרת ציון מולדת 111369 ו חבלבסקי סיון
חיפה אום אל-פחם אלמותנבי 317065 ה מחאמיד סלאח אלדין
צפון כסרא-סמיע חרובית כסרא 217166 ו עבדאללה סמא
צפון כרמיאל כלנית -כרמיאל 214395 ד עסיס ספיר
חיפה חדרה יבנה 310318 ו גורדייב סתיו
דרום באר שבע הרצוג 610527 ד מייזל עדי
מרכז גבעת שמואל מורשת נריה 416636 ה מכנס עדי
מרכז צור יצחק יסודי צור יצחק 412163 ה קוטלז' עדי
ירושלים מודיעין-מכבים-רעות קציר מ"מ 355552 ד אמיר עומר
מרכז ראשון לציון רעות 413302 ו ברוך עומר
תל אביב רמת גן המתמיד 510743 ד גולן עומר
מרכז רעננה נוה זמר 482539 ד דוד עומר
תל אביב גבעתיים יגאל אלון 512590 ה לוי עומר
תל אביב רמת גן הבילויים 512780 ה משיח עומר
תל אביב חולון שזר 513135 ו מרקוס עומרי
תל אביב נתניה רועי קליין 417121 ה ברטפלד עופר
תל אביב בת ים ירושלים 512830 ה מורגנשטיין עידו
מרכז ראשון לציון עדיני 412015 ד נחום עידו
תל אביב אור יהודה שיזף 514463 ה סבירסקי שטרנ עידו
מנח'י ירושלים הלל חמ"ד ניסויי 616268 ד פישר עידו
מרכז נס ציונה בן צבי 413666 ה פרלמן עידו
תל אביב פתח תקווה יצחק נבון 566919 ד שבירו עידו אור
מרכז רחובות בן גוריון 411983 ה זלצר עידן
דרום אבן שמואל אזורי אבן שמואל 610014 ה לוי עילאי
דרום אשדוד הקרייה 614552 ד אמזלג עילאי דוד
תל אביב תל אביב - יפו רמת אביב 513341 ו רטנר עילי
תל אביב רמת גן רמת חן ע"ש א. רמון 510842 ה קליינר עילי עמנואל
מרכז רעננה ממ"ד אריאל 414268 ה פרלסון עינב
תל אביב גבעתיים כצנלסון 510347 ו כהן עלמה
תל אביב גבעתיים בן גוריון 512996 ד ליברנט עמי-אל
דרום חצרים נוה מדבר 610642 ד טלמור עמיחי
תל אביב תל אביב - יפו אהבת ציון 510982 ד אברהמי עמית
מרכז כפר סבא אופירה נבון 414854 ו אסא עמית
מרכז ראשון לציון אשכולות 413401 ו דימנט עמית
חיפה בנימינה-גבעת עדה אשכולות 310078 ה שפירא עמית
מרכז ראשון לציון עדיני 412015 ה עברי עמרי
ירושלים מודיעין-מכבים-רעות קציר מ"מ 355552 ו עינב עמרי
תל אביב פתח תקווה נתן יונתן 417212 ה סלינגר ענבר עדן
תל אביב פתח תקווה יצחק נבון 566919 ד דרור פלג
מנח'י ירושלים יפה נוף 111062 ד הליבני פלג
צפון נהלל נהלל אזורי 211458 ו לוי קרן
ירושלים אפרתה עשה חייל 112250 ו כץ ראם אליחי
דרום משאבי שדה נגב סיני 611855 ד גולדברג ראם אפרים
צפון מגדל העמק הארי ממד מגדל העמק 211193 ד נתיב רוה יצחק
צפון יאנוח-ג'ת יסודי ינוח ב' 217471 ה עאמר רוז
תל אביב רמת גן רמת חן ע"ש א. רמון 510842 ה לנדה רום
צפון גבעת אבני אזורי"עלי גבעה 214247 ד חדד רומי
מרכז רחובות בכור לוי 413351 ה ניימר רון
תל אביב רמת גן עתיד 510826 ד סרפיק רון
חיפה חדרה צליל 313692 ד שאולוב רונאל ראובן
צפון מורשת ממ"ד מורשת 214577 ד אור רועי
מרכז גדרה הביל"ויים 442483 ו מדינה רועי
מרכז לוד נועם נריה 417097 ה מימון רועי דביר
חרדי כפר סבא עטרת חיים 413013 ה וינטרויב רועי יאיר
חרדי ירושלים בנות צופיה 412619 ה ישועה רות
תל אביב נתניה ממ"ד נועם 415372 ד מאראסקאלקי רות
תל אביב רמת גן קורצאק 510867 ו משעניה רותם
דרום קרית מלאכי אחוות אחים 611053 ה יצחק רותם יוסף
ירושלים מודיעין-מכבים-רעות אופק 116012 ה הלד רז
מרכז קלנסווה ממלכתי אל סאלם -חדש 418301 ו סלאמה ריאן
דרום אשקלון סיני 610188 ד מסילאתי רינה
מנח'י ירושלים נועם בנות פסגת זאב 115592 ו ברנט רננה
מרכז הוד השרון רעות 411066 ו דגן רעות
ירושלים נווה דניאל אורות עציון בנות גוש עציון 616151 ו וסרטיל רעות
מרכז לוד ממ"ד רמב"ם 414276 ו שלו רענן
מרכז כפר סבא דבורה עומר 456624 ה חנקין רפאל
חיפה חיפה רמבם 310870 ו שינדלר רפאל
חיפה ג'ת גת אלזהראא 318436 ו ותד שאם
מרכז רחובות ניצני המדע 430496 ו בן שמואל שגיא
צפון נוף הגליל חב"ד מ"ד 213165 ד ביטון שוהם
מרכז כפר סבא אופירה נבון 414854 ד דלאל שחר
תל אביב חולון בן צבי 513242 ה מנדיוק שחר
תל אביב פתח תקווה עין גנים 412908 ה נדב שחר
ירושלים מודיעין-מכבים-רעות אסיף 131300 ו פן שחר
תל אביב רמת גן רמת חן ע"ש א. רמון 510842 ה קריים שחר
תל אביב הרצליה גורדון 510404 ה רובין שחר
ירושלים עופרה חן עפרה 113696 ד לוזון שחר שרה
מרכז רחובות בכור לוי 413351 ד צ'רני שי
תל אביב פתח תקווה בר לב 415430 ו שמואלי שי צבי
ירושלים מודיעין-מכבים-רעות תורני אריאל 348466 ד אהרון שילה
מרכז שעלבים ממ"ד לבנים שלהבת 412940 ד יגל שילה
דרום אשדוד הקרייה 614552 ד מלמד כהן שילה
תל אביב בת ים דוד אלעזר 513549 ה אשכנזי שיר
מרכז בית חשמונאי שדות איילון 414797 ו כדורי שיר
מנח'י ירושלים בי"ס דו-לשוני 162594 ד בן-שמואל שיראז כרמיה
ירושלים מודיעין-מכבים-רעות היובל 115642 ה בירקה שירה
מרכז כפר הרא"ה מ"ד יסודי הרואה 410720 ה בן הראש שירה
תל אביב חולון רביבים 510545 ה מזרחי שירה
מרכז גדרה גוונים 413963 ו שמואל שירה
מרכז אלון מורה ממ"ד בנים נחלת צבי 414961 ו ברויאר שלו ישעי ראו
מנח'י ירושלים נועם בנים ק.משה 112003 ו איזיגזון שלמה
תל אביב תל אביב - יפו דרויינוב 530394 ד פליקס שלמה
צפון עפולה בית זאב-גאולים עפולה 213637 ה מיסטלה שמואל סמואל
מרכז טירה אל נג'אח 417048 ו פדילה שמס
חיפה עתלית יסודי חדש בעתלית 384024 ו בורוכין שני
תל אביב פתח תקווה מ"ד מורשה 411769 ו קליסקי שני
מרכז נס ציונה ניצנים 416420 ד נילי שקד
חיפה חיפה רמבם 310870 ד פיליפ שקד
מרכז טירה אל גזאלי 418087 ו חסן שרה
צפון עצמון שגב בית הספר האזורי משגב 213660 ד שני שת יעקב
דרום באר שבע רמב"ם 610378 ו רוטנברג תאיר
מנח'י ירושלים אית"ן 511691 ו פז תאיר בתיה
צפון עכו אל מנארה 219287 ו ח'טיב תאלין
מרכז הוד השרון לפיד 413476 ה סולקס תום אדם
מרכז הוד השרון יצחק רבין 415232 ד אלוה תומר
חרדי פתח תקווה ת"ת דעת מבינים 434019 ד שוימר תומר שי
חיפה חדרה גבעול 310268 ו וינטר תור
צפון מעלות-תרשיחא יסודי תרשיחא 219030 ד בשארה תיא
חרדי חולון ב"י בית דוד חולון 513432 ד אייל תמר
צפון נהריה וייצמן-נהריה 211474 ו קיקיס תמר
חיפה בנימינה-גבעת עדה הנדיב 310086 ו שטרן תמר
חיפה מעלה עירון מושירפה 318212 ה אגבאריה תסנים
חשיבה חישובית - יסודי תכנות - חט"ב/חט"ע תכנות - יסודי מתמטיקה - שלב א מתמטיקה - שלב ב תחרויות אישיות - לפי סמל מוסד

חשיבה חישובית (Plethora) - חט"ב - תחרות אישית

הגמר יתקיים ביום שלישי, כ"ד בסיוון תש"פ, 16.06.2020 בין השעות 10:00-11:30.
הרישום לגמר יתבצע דרך עולם המפלצות ויפתח ביום ראשון 7.6.2020 ויסתיים ביום ראשון 14.6.2020 בשעה 14:00.
הרישום לגמר מצריך העלאת אישור הורים ובית ספר. אנו ממליצים להוריד את הטופס מכאן ולהחתים הורים ובית ספר טרם הרישום.
רשימות העולים לגמר ממויינות לפי שם פרטי ושם משפחה
מחוז יישוב שם בית הספר סמל מוסד כיתה שם משפחה שם פרטי
מנח'י ירושלים תורני נסויי הרטמן 144220 ט פרלמן אביאל יאיר
ירושלים קרית ארבע חט"ב בנים קרית ארבע 140889 ז ברן אבישי
דרום אשקלון ישיבת צביה אשקלון 641183 ח בנקום אדם דוד שלום
חיפה בנימינה-גבעת עדה אורט השומרון 370395 ט פרידמן אדם סטיב
חינוך התישבותי אפרתה ישיבת נוה שמואל 140764 ט ירון אוהד
מרכז כפר סבא חט"ב חיים בר-לב 444729 ח וינוקור אופיר
חינוך התישבותי יד בנימין ישיבת צביה קטיף 442319 ח ראובן אופיר
תל אביב רמת גן הבילויים 512780 ח נדיר אור
חינוך התישבותי צרעה מקיף הר טוב 841262 ח אלון אורי
מרכז קרני שומרון ממ"ד ברקאי לבנים 414839 ז בריסק אורי
חינוך התישבותי עין שמר מקיף גוונים 360123 ז זליגמן אורי
חינוך התישבותי עצמון שגב קציר משגב 640565 ז סלושר אורי
ירושלים מודיעין-מכבים-רעות אורט עירוני ד 344911 ז שוורץ אורי אברהם
תל אביב פתח תקווה חט"ב בן גוריון 444901 ז שקולניק אושר
דרום באר שבע עירוני ג' מקיף 640193 ז גלזקוב איגנט
תל אביב פתח תקווה תיכון ע"ש גולדה מאיר 441139 ח הרשקוביץ אילון
תל אביב נתניה מקיף אורט ע"ש גוטמן 471011 ז טאוב אילון
צפון כפר כנא נזירות פרנציסקניות 217034 ח ח'שיבון איליאס
מנח'י ירושלים קרית נוער ירושלים 140129 ח מלכי אילן ניסים
חיפה קרית מוצקין חט"ב ע"ש יצחק רבין 344366 ח אפלמן איתי אברהם
ירושלים מודיעין-מכבים-רעות ע"ש יצחק רבין עי"ס 144675 ז טרבלוס איתמר
חיפה חיפה עירוני ה' 340315 ז סדרייב איתן
מרכז רעננה מיתרים רעננה 442251 ט קרפ איתן מאיר
חיפה חיפה עירוני ה' 340315 ז ברקאי אלון
מרכז ראשון לציון מקיף ט' 441311 ז ניסן אלון
דרום סוסיה סוסיא 613349 ח כהן אליה
חיפה זכרון יעקב החיטה ע"ש אהרונסון 312793 ז קמינסקי אלעד ברי
חינוך התישבותי חספין ישיבה תיכונית חיספין 240457 ח סונואני אלרואי-משה
מנח'י ירושלים נועם בנות ק.משה 111393 ז וינברג אמונה
דרום באר שבע מקיף ע"ש יצחק רבין 644526 ז ניקולצב אמיל
תל אביב פתח תקווה חט"ב בן צבי 444109 ז אזולאי אן
צפון כפר כנא נזירות פרנציסקניות 217034 ח ח'שייבון אנג'לינא
חיפה כפר קרע חט"ב אבן סינא 348029 ח עבד אל בקי אנס
דרום אשדוד מקיף ג' ע"ש רוגוזין 770461 ח יקואל אסף
מנח'י ירושלים אהבת ישראל 246041 ח טופורובסקי אסתר
דרום אשקלון אולפנת צביה אשקלון 644443 ז פרלמן אסתר
חינוך התישבותי יד בנימין ישיבת צביה קטיף 442319 ח וינשטוק ארז שמואל
מרכז ברכה ממ"ד ברכה 430306 ז ג'יאן אריאל
תל אביב פתח תקווה חט"ב בן גוריון 444901 ט נהוראי אריאל
מרכז כפר יונה חט"ב עתיד 479428 ט שורצבאום אריאל
צפון נהלל דמוקרטי בעמק- התיכון 733584 ז גליל בר
תל אביב נתניה אמית בר אילן 453605 ז דני ברק
מרכז גבעת שמואל ישיבת בני עקיבא גבעת שמואל 441634 ז המרמן ברק משה
צפון כפר כנא נזירות פרנציסקניות 217034 ז ח'שיבון ג'ואנא
צפון חורפיש מקיף שש - שנתי 249193 ט ג'דבאן גאליה
חיפה בנימינה-גבעת עדה אורט השומרון 370395 ט לוי גיא
מרכז הוד השרון חט"ב עתידים 444877 ז רגב גיא
דרום אשדוד אולפנא ע"ש הרב שאולי 640581 ז מלמד כהן גלית
מרכז טייבה רב תחומי עמל טייבה 478016 ז גאבר גנא
צפון לביא לביא אזורי ממד 211128 ח אייכנשטיין גפן
חינוך התישבותי כפר הרא"ה ישיבת בנ"ע כפר הרואה 440321 ט הלוי דביר
דרום אשקלון אורט ע"ש ה. רונסון 640060 ז אלמלח דור חיים ישר
חיפה חיפה עירוני חוגים 340208 ח מנור דניאל
חינוך התישבותי רעננה אמית מדעי תורני כפר בתיה 442376 ז טויטו דניאל יעקב
דרום באר שבע מקיף ע. דוד טוביהו 644708 ט אנפנגר דפנה מלכה
מרכז טירה חט"ב א' טירה 448118 ט קאסם הודא
צפון מגדל העמק נחלת ישראל 499806 ט כהן הילל
תל אביב רמת גן ישיבה תיכונית בנים 544494 ז לויטס הלל
ירושלים מבוא חורון מבוא חורון בנות 611871 ח קליין הלל
חיפה ג'ת חטב גת 349027 ט ותד חאלד
תל אביב פתח תקווה אולפנית הדר גנים 540542 ט קליסקי חן
דרום באר שבע אולפנת בנ"ע חן במדבר 640359 ט בר טוהר צביה
דרום אשקלון ישיבת צביה אשקלון 641183 ח אקסלרד יאיר
חיפה קרית מוצקין חט"ב יהונתן נתניהו 344374 ט בוז'קו יאיר
ירושלים שילה אהל שילה בנים 143404 ח דודסון יאיר נתן
מרכז ראשון לציון עירוני ד' גן נחום 440875 ח וובק יבגני
צפון כרמיאל מקיף אורט כרמים 244368 ז פלמן יהב
תל אביב נתניה חט"ב תיכון ריגלר 441212 ט ברוש יהודית
מנח'י ירושלים קרית נוער ירושלים 140129 ט ראובנס יהונתן אליעז
מרכז רחובות אורט ע"ש מקס שיין 470054 ז רובינשטיין יואב
תל אביב פתח תקווה תיכון ע"ש גולדה מאיר 441139 ט פילון יובל
ירושלים מודיעין-מכבים-רעות ע"ש רא"ל מרדכי גור 144741 ח תוסייה-כהן יובל
חינוך התישבותי רמת השרון חקלאי הכפר הירוק 580019 ז גונטמכר יונתן
מרכז גבעת שמואל ישיבת בני עקיבא גבעת שמואל 441634 ח אלינסון יונתן צבי
מנח'י ירושלים ישיבת ים לצעירים 140160 ז ישועה יוסף
מרכז רעננה חט"ב רימון 444398 ז פינטו ליברמן יותם
חרדי נוף הגליל שובו - מעורב 214700 ז שיפנוב יליזבטה
מרכז נס ציונה פארק המדע 729244 ח גברא ירדן
מרכז גבעת שמואל ישיבת בני עקיבא גבעת שמואל 441634 ח ורטהימר ישראל
חיפה ג'ת חטב גת 349027 ח ותד יתרב
צפון נצרת בפטיסטים 217174 ח מאהלי לונא
תל אביב נתניה עירוני מקיף שי עגנון 444950 ט לוי ליאור חי ז'א
מרכז הוד השרון חט"ב השחר 444224 ח שרף ליאל אשר
חרדי נשר טללי אורות 746115 ט דצ'קובסקי ליה
מרכז נס ציונה בן-גוריון נס-ציונה 440248 ז זמר ליה
צפון יקנעם עילית חטיבה חדשה 338392 ח פאר ליהי
צפון ירכא חט"ב "אלרואיא" 247478 ח ח'טיב לין
תל אביב גבעתיים כצנלסון 510347 ח מאשי ליעד
מרכז ראשון לציון תיכון המעיין מקיף יב 444257 ח סגל ליעד
מרכז אלעד ראשית חכמה 442434 ז סימן טוב מאיר
חיפה ג'ת חטב גת 349027 ז בדראן מוחמד
מרכז ראשון לציון גמנסיה ראלית עש קררי 440065 ט שמאי מיתר
צפון כפר כנא חט"ב ב' כפר כנא 247304 ז עואודה מלאכ
מרכז כפר סבא חט"ב חיים בר-לב 444729 ח שוק מעיין
מרכז כפר סבא קרית יעקב הרצוג 444067 ז שפיגלמן מתן דוד
דרום אשדוד מקיף ח' 644484 ט ניידיס מתן מארק
מנח'י ירושלים תכון ליד האוניברסיטה 140061 ז מיכוב נדב
צפון כרמיאל מקיף אורט כרמים 244368 ח דיין נועה
מרכז נס ציונה בן-גוריון נס-ציונה 440248 ט הורוביץ נועה
צפון בית ג'ן מקיף בית ג'ן חט"ב המנוח גאלב מ 248179 ח קבלאן נורהאן
תל אביב תל אביב - יפו ישיבת הישוב החדש 544031 ט בן שושן נחמן
חיפה בנימינה-גבעת עדה אורט השומרון 370395 ט מכלוף ניר
מרכז נס ציונה פארק המדע 729244 ח מזרחי נמרוד
מרכז נס ציונה בן-גוריון נס-ציונה 440248 ז ליזרוביץ נעה
מנח'י ירושלים אהבת ישראל 246041 ח קופליק נעה רבקה
תל אביב רמת גן קורצאק 510867 ז בן יונתן נעם
חינוך התישבותי רעננה אמית מדעי תורני כפר בתיה 442376 ז חיים נעם
חינוך התישבותי שדה יעקב ישיבת בני עקיבא תקות יעקב 240176 ט הצבי נעם משה
מרכז נס ציונה פארק המדע 729244 ט בוטון נעמה
צפון כפר כנא נזירות פרנציסקניות 217034 ח סדראן נרדין
מרכז רחובות חט"ב ישיבת הדרום 444497 ח זכריה נריה יוסף
דרום אשקלון ישיבת צביה אשקלון 641183 ט אמור נתנאל
מרכז רחובות קריית החינוך למדעים 442293 ח ספוז'ניקוב נתנאל
צפון יאנוח-ג'ת חט"ב יאנוח-ג'ת 249326 ח חמדאן סאאד
חרדי נוף הגליל שובו - מעורב 214700 ח סוקולוב סולומיה
צפון נהריה עמל שחקים נהריה 244152 ט חמדאן סקר
צפון דבוריה רב תחומי עמל דבוריה 800128 ט אבו סיביה עאישה
חיפה בנימינה-גבעת עדה אורט השומרון 370395 ט ניסנבוים עדי
מרכז נס ציונה בן-גוריון נס-ציונה 440248 ח הלפרין עדי ניב
תל אביב קרית אונו חט"ב ע"ש שמעון פרס 573006 ז סייג עדן מרים
חיפה ג'ת חטב גת 349027 ח גרה עומר
חיפה קרית מוצקין חט"ב יהונתן נתניהו 344374 ט גיא עומרי
תל אביב אזור חט"ב רבין אזור 544676 ז מקסומוב עידו
חינוך התישבותי צרעה מקיף הר טוב 841262 ח שטינברג עידן
תל אביב פתח תקווה חט"ב רשיש 444232 ט ולד ענבר
מרכז ראשון לציון תיכון המעיין מקיף יב 444257 ט פישר עפרי
מרכז כפר יונה חט"ב עתיד 479428 ז צימרינוב קטרין
חיפה בנימינה-גבעת עדה אורט השומרון 370395 ט דור ראות
דרום אשקלון אורט ע"ש ה. רונסון 640060 ח זיו ראם רחמים
תל אביב פתח תקווה חט"ב רשיש 444232 ז וולפסון רויטל
דרום אשקלון ישיבת צביה אשקלון 641183 ז שמילה רונאל
תל אביב פתח תקווה תיכון ע"ש גולדה מאיר 441139 ז פלדמן רוני
דרום באר שבע עירוני א' מקיף 640037 ט דוד שוהם
צפון כרמיאל אורט פסגות 244285 ט עסיס שוהם
מרכז רחובות חט"ב ישיבת הדרום 444497 ז בר אשר שילה
מרכז ראשון לציון מקיף י"ג 480194 ח ויטנברג שיר
חינוך התישבותי בני דרור קרית חינוך דרור 844076 ח לב ארי שירה
מרכז כפר סבא אולפנת בני עקיבא אמנה 440388 ז פרלין שירה אילנה
מרכז ברכה אולפנא צביה הר ברכה 482166 ח פישר שירה מרים
תל אביב הרצליה שמואל הנגיד 544130 ז צור שלו מתי
תל אביב גבעתיים בן גוריון 512996 ח ליברנט שקד
תל אביב תל אביב - יפו ביס לטבע סביבה וחברה 544627 ח בן חיים תומר
צפון מעלות-תרשיחא אולפנת צביה מעלות 244111 ח כהן תפארת
חשיבה חישובית - יסודי חשיבה חישובית - חט"ב תכנות - יסודי מתמטיקה - שלב א מתמטיקה - שלב ב תחרויות אישיות - לפי סמל מוסד

תכנות (ICode) - חט"ב - תחרות אישית

הגמר יתקיים ביום שלישי, ט"ו בתמוז תש"פ, 07.07.2020 בין השעות 10:00-11:30.
הרישום לגמר יתבצע דרך עולם המפלצות ויפתח ביום ראשון 7.6.2020 ויסתיים ביום ראשון 14.6.2020 בשעה 14:00.
הרישום לגמר מצריך העלאת אישור הורים ובית ספר. אנו ממליצים להוריד את הטופס מכאן ולהחתים הורים ובית ספר טרם הרישום.
רשימות העולים לגמר ממויינות לפי שם פרטי ושם משפחה
מחוז יישוב שם בית הספר סמל מוסד כיתה שם משפחה שם פרטי
ירושלים בית שמש ישיבה שעלי תורה 144600 י לוי אביעד
ירושלים קרית ארבע חט"ב בנים קרית ארבע 140889 ז ברן אבישי
חיפה בנימינה-גבעת עדה אורט השומרון 370395 ט פרידמן אדם סטיב
חינוך התישבותי עצמון שגב קציר משגב 640565 ח פוקס אופיר
חינוך התישבותי יד בנימין ישיבת צביה קטיף 442319 ח ראובן אופיר
חינוך התישבותי צרעה מקיף הר טוב 841262 ח אלון אורי
מרכז גבעת שמואל ישיבת בני עקיבא גבעת שמואל 441634 ט בורג אורי
חינוך התישבותי עין שמר מקיף גוונים 360123 ז זליגמן אורי
חינוך התישבותי הוד השרון מקיף ע"ש מוסינזון 470138 י לוי אורי
מרכז רחובות חט"ב ברזילי- קציר א 444166 ח עוזיאל אורי
ירושלים אפרתה אורות עציון בנים 114173 ח אייכל אורי אשר
תל אביב פתח תקווה חט"ב בן גוריון 444901 ז שקולניק אושר
דרום אשדוד מקיף ג' ע"ש רוגוזין 770461 ז פוגל אושרי יעקב
תל אביב נתניה מקיף אורט ע"ש גוטמן 471011 ז טאוב אילון
צפון כפר כנא נזירות פרנציסקניות 217034 ח ח'שיבון איליאס
תל אביב פתח תקווה עירוני ע"ש בן גוריון 490052 ח אייזיק איתי
חינוך התישבותי נהלל מקיף חקלאי נהלל 280057 ז הר-צבי איתי
חיפה קרית מוצקין חט"ב ע"ש יצחק רבין 344366 ח אפלמן איתי אברהם
ירושלים בית אל בית-אל בנים 113324 ח לסקר איתי ראובן
חיפה חיפה עירוני ה' 340315 ז סדרייב איתן
תל אביב קרית אונו חט"ב ע"ש שמעון פרס 573006 ח קוט איתן
חיפה חיפה עירוני ה' 340315 ז ברקאי אלון
חיפה חיפה עירוני ה' 340315 ח גולדשטיין אלון
מרכז ראשון לציון מקיף י"א