על הצוות של סקילז

על הצוות של סקילז

20 ביוני 201821:00

אליפות תשע"ח - 2018

ועדת היגוי

ד"ר עופר רימון, מנהל מינהל תקשוב טכנולוגיה ומערכות מידע

שחר בר-אור, מנכ"ל סאנדיסק ויו"ר ועדת החינוך ב- IATI

מאיר אלמליח - סמנכ"ל קרן רש"י

ועדת ביצוע

איריס צור ברגורי - מנהלת האליפות, משרד החינוך

עידו אופיר - אחראי הפיתוח מטעם התעשייה, סאנדיסק

יוסי רון - מנכ"ל בית יציב, קרן רש"י

תחרויות SkillZ 2018

מנהלת התחרות - איריס צור ברגורי , משרד החינוך

מנהל הפיתוח - עידו אופיר , מהנדס מתנדב , Western Digital

CTO - מיכאל ברוטמן, אינפינטי

ייעוץ טכנולוגי - אורי בחבוט, משרד החינוך

אחראי פדגוגי - ד"ר דורון זהר, משרד החינוך

פיתוח המשחק -  איתי טירולר, עידן דור, בוגרי אוסטרובסקי רעננה, חברי הצוות שזכה במקום ה-1 ב- SkillZ 2016. אמיר מן, ברי לוי, אלול ינובר, ליאור מאייר, בוגרי תיכון דמוקרטי קשת, זיכרון יעקב, חברי הצוות שזכה במקום הראשון בתחרות skillz 2017, שחף כהן, בוגר תיכון עמיאסף, בית ברל, תומר בן גרא,  אורין ליבני, דקל יגאל, איתי צוקרמן תלמידי י"ב תיכון עמיאסף, בית ברל.

פיתוח האתר והפורטל - יהונתן שמעון, בוגר אהל שם רמת-גן , מרק כץ,  SkillZ, אמיר אפל, אינפינטי, ערן מחלב תלמיד י"א אהל שם רמת-גן, עמית גרוסברגנועה כהן, תלמידי י"ב תיכון הדרים הוד השרון, אופק זיכרעומר עילם, תלמידי י"ב תיכון הרצוג כפר סבא

סביבת ריצה - יהונתן שמעוןגיא מוריה , בוגרי אהל שם רמת-גן , אלון ווקס תלמיד י"ב אהל שם רמת-גן, גל רוזנצוויגיובל קליימן תלמיד י"ב תיכון הרצוג כפר סבא

פיתוח לוח תוצאות ומערכת BI – עופר קוסובר, אינטליסיס

ארכיטקטורת ענן - להב סביר, eMind

ניתוח מערכות – ליליה שטורפר, משרד החינוך

אחראי מסדי נתונים וקישור למערכות המשרד - יובל אטיאש, משרד החינוך

גרפיקה ו- UX – טל קיינר צפריר, משרד החינוך

ניהול תקציב – אורי ברבי ואלון מרכוס, בית יציב

תמיכה ותפעול – אייל אדוארדו , שירה שרעבי,  טלדור

גורמים רבים נוספים רתומים להצלחת האליפות

האיגוד הישראלי לתעשיות מתקדמות, IATI – מנכ"לית, עו"ד קרין מאיר רובינשטין ומנהלת תכנית STEM, יערה קסנר.

אגף טכנולוגיות מידע – בראשות רוני דיין, מ"מ מפקחת תקשוב ארצית – שרית דור, מדריכה ארצית עופרה, מפקחים, מדריכים ורכזי תכנית התקשוב הלאומית, משרד החינוך

חטיבת פתרונות טכנולוגיים לבתי ספר – בראשות אורית סקלוט, משרד החינוך

חטיבת האינטרנט – בראשות סיגלית סובול סביון, משרד החינוך

חטיבת תקשוב ושירות למערכת החינוך – בראשות יצחק ליבוביץ, משרד החינוך

 

אליפות תשע"ז - 2017

ועדת היגוי

ד"ר עופר רימון, מנהל מינהל תקשוב טכנולוגיה ומערכות מידע

שחר בר-אור, מנכ"ל סאנדיסק ויו"ר ועדת החינוך ב- IATI

פרופ' גבי ברבש - מנכ"ל קרן רש"י

אבי גנון - מנכ"ל Word Ort קדימה מדע

ועדת ביצוע

איריס צור ברגורי - מנהלת האליפות, משרד החינוך

עידו אופיר - אחראי הפיתוח מטעם התעשייה, סאנדיסק

יוסי רון - מנכ"ל בית יציב, קרן רש"י

איריס וולף - משנה למנכ"ל Word Ort קדימה מדע

תחרות SkillZ 2017

מנהלת התחרות - איריס צור ברגורי , משרד החינוך

מנהל המוצר - אורי בחבוט, משרד החינוך

פיתוח המשחק -  עומר מזיג, SkillZ, איליה בורין, טנדמג'י, יואב קמפפראיתי טירולר, נוריאל ביטון, עידן דור, בוגרי אוסטרובסקי רעננה, חברי הצוות שזכה במקום ה-1 ב- SkillZ 2016.

פיתוח האתר - מיכאל ברוטמן, אינפינטי, מרק כץ, מישה בריקמן, SkillZ, אלון הדר, נועם פנואלי, תלמידי י"ב הדרים הוד השרון,ליאור גלאם, תלמידת י"ב, הרצוג כפר סבא

סביבת ריצה - גיל קוטוןשחר רוזנברג  תלמיד י"ב הדרים הוד השרון, יהונתן שמעון, תלמיד י"ב אהל שם רמת-גן 

ייעוץ ארכיטקטורת ענן - להב סביר, מנכ"ל eMind, מתנדב

ייעוץ מעבר ל Django - שמואל טאובר, סמנכ"ל פיתוח מטיפיק, שי, מטיפיק, אופיר אוטודסק

ארט דיירקטור – עומר פיקרסקי

ניתוח מערכות – ליליה שטורפר, משרד החינוך

UX – מאיר דהאן, מטריקס

ניהול תקציב – אורי ברבי ואלון מרכוס, בית יציב

תמיכה ותפעול – אייל אדוארדו , שירה שרעבי, דריה דוביצ'ין, טלדור

תחרות SkillZ Junior 2017

מנהלת התחרות - איריס צור ברגורי, משרד החינוך

אחראי תחרות SkillZ Junior –  ד"ר דורון זהר, משרד החינוך

אחראית מטעם התעשייה – אורלי מירקין, סאנדיסק

פיתוח לוח תוצאות – עופר קוסובר, מנכ"ל אינטליסיס, מתנדב

מ"מ מפקחת תקשוב ארצית – שרית דור, משרד החינוך

מדריכים ארציים בתקשוב - זהר גולן, אביב אייזנר, משרד החינוך

מפקחים, מדריכים ורכזי תכנית התקשוב הלאומית

תפעול – יניב מלליס, משרד החינוך

גורמים רבים נוספים רתומים להצלחת האליפות

האיגוד הישראלי לתעשיות מתקדמות, IATI – מנכ"לית, עו"ד קרין מאיר רובינשטין ומנהלת תכנית STEM, יערה קסנר.

אגף טכנולוגיות מידע – בראשות רוני דיין, משרד החינוך

חטיבת פתרונות טכנולוגיים לבתי ספר – בראשות אורית סקלוט, משרד החינוך

חטיבת האינטרנט – בראשות סיגלית סובול סביון, משרד החינוך

חטיבת תקשוב ושירות למערכת החינוך – בראשות יצחק ליבוביץ, משרד החינוך

 

 

 

אליפות תשע"ו - 2016

ועדת היגוי

ד"ר עופר רימון, מנהל מינהל תקשוב טכנולוגיה ומערכות מידע

שחר בר-אור, מנכ"ל סאנדיסק ויו"ר ועדת החינוך ב- IATI

איציק תורג'מן – מנהל החדשנות בקרן רש"י

ועדת ביצוע

איריס צור ברגורי - מנהלת האליפות, משרד החינוך

עידו אופיר – אחראי הפיתוח מטעם התעשייה, סאנדיסק

יוסי רון – מנכ"ל בית יציב, קרן רש"י

תחרות SkillZ 2016

מנהלת התחרות – איריס צור ברגורי, משרד החינוך

מנהל המוצר – אורי בחבוט, משרד החינוך

פיתוח המשחק – איליה בורין ורון זיסמן, טנדמג'י

פיתוח האתר – מיכאל ברוטמן, אינפינטי, מרק כץ, Skillz, יהודית אברמוביץ וחיה מטבויים קלייזנר, 3base

סביבת ריצה – גיל קוטוןפול זלצמן

ייעוץ – עקיבא שיף ואמיתי דובו

הדרכות, מסמכים, פדגוגיה – חנה צימרמן, משרד החינוך

ארט דיירקטור – עומר פיקרסקי

מנהלת תחום גרפיקה – טל קיינר צפריר, משרד החינוך

ניתוח מערכות – נעמה כהן אבני, משרד החינוך

UX – מאיר דהאן, מטריקס

בדיקות – דינה שוסטר, משרד החינוך, מישה בריקמן, תלמיד י"ב אהל-שם רמת-גן

שיפור מדריכים – שרית דניאל וזוהרבליצקי, משרד החינוך

ניהול תקציב – אורי ברבי ואלון מרכוס, בית יציב

תמיכה ותפעול – אייל אדוארדודניאל אסוליןשירה שרעבידריה דוביצ'ין, טלדור

תחרות SkillZ Junior 2016

מנהלת התחרות - איריס צור ברגורי, משרד החינוך

אחראית תחרות SkillZ Junior – חנה צימרמן, משרד החינוך

מפקחת תקשוב ארצית – רונית נחמיה, משרד החינוך

אחראית מטעם התעשייה – אורלי מירקין, סאנדיסק

פיתוח דשבורד – אורית סקלוט וצוותה, משרד החינוך

מדריכות ארצית לתקשוב – זוהר גולןאתי זהבי משרד החינוך

מפקחים, מדריכים ורכזי תכנית התקשוב הלאומית

תפעול – מוטי לוי ויניב מלליס, משרד החינוך

 

אליפות תשע"ה - 2015

תחרות SkillZ 2015

מנהלת התחרות – איריס צור, משרד החינוך

מנהל שותף – שגיא בר, מטה הסייבר הצה"לי

מנהלת תפעול וכ"א – לילך ברוקס

מנהל פיתוח – יפתח בר

מפתחים בכירים – עקיבא שיףאיתי דובו

מפתחים – ג'סיקה פיקלראיל יבור

מפתח מנוע – שקד גיטלמן

פיתוח web – רון רייטראבישי שיבא

אבטחת מידע – נמרוד גוטמן

מעצבת – הדר בן-צור

יועצים – יונתן ברגמןאור אברהמינעם גת

כתיבת אתגרים – ינאי סנדאליק איזנברג, מתנדבים

כתיבת אתגרים –יוני צפיריואב צוראלון חורב

בדיקות – נטלי אליהופולה אברהםעופר שגביעל לדוראמיר ווילףנתי דנציגר, מתנדבים

הגהת מסמכים – יובל קפלן, מתנדב

עריכת סרט – דניאל וולף

אחראית קשר עם המנטורים – סרן שארין פישר, מטה הסייבר הצה"לי

אחראית תפעול – בר בן-יוסף