העולים לגמר SkillZ 2019

בתי הספר שעלו לגמר SkillZ לשנת 2019

11 בפברואר 201915:18

רשימת בתי הספר העולים לגמר ממוינת לפי סדר הא-ב של שם בית הספר.

בהתאם לתקנון, בית ספר אשר יעפיל לגמר בשתי התחרויות: תכנות ומתמטיקה, ו/או בשני מקצים, יבחר לאיזו מבין התחרויות ולאיזה מן המקצים, הוא מעוניין לשלוח נבחרת לגמר.

מתמטיקה

מתמטיקה

מחוז יישוב שם המוסד סמל מוסד
מנח'י ירושלים א.ד.רוטשילד 110619
חיפה אום אל-פחם אבן חלדון 318428
חיפה ג'ת אבן רושד 318105
מרכז כפר סבא אוסישקין 410852
ירושלים מודיעין מכבים רעות אופק 116012
צפון בעיינה-נג'יידאת אל זייתון 219568
חיפה אום אל-פחם אלאחוה 318550
צפון סח'נין אלבאשאר 338053
צפון כאבול אלחדיקה 218354
צפון ינוח-ג'ת אלחכמה ג'ת 218156
צפון פקיעין - בוקייעה אלחכמה פקיעין 219253
חיפה אום אל-פחם אלחנסאא 318493
דרום אילת אלמוג 610030
ירושלים מעלה אדומים אלמוג 241042
חיפה כפר קרע אלמוסתקבל 318188
חיפה אום אל-פחם אלמותנבי 317065
צפון סח'נין אלנג'אח סכנין 219360
חיפה ערערה אלנהדה 318147
צפון ירכא אלנהדה ירכא 217448
צפון ירכא אלנור 370544
חיפה ג'ת אלפארוק 318139
דרום רהט אלפרדוס 618744
חיפה באקה אל-גרביה אלשאפעי 318402
חיפה בנימינה גבעת עדה אמירים 313478
תל אביב פתח תקוה אריק איינשטיין 512608
חיפה חדרה ארלוזורוב 310235
מרכז נס ציונה אשכול 411264
מנח'י ירושלים בי"ס דו-לשוני 162594
צפון ראמה בי"ס לייף ליצרתיות ומצויינות 430082
מרכז ראש העין בית החינוך ע"ש שמעון פרס 480137
מרכז כפר סבא בן גוריון 413856
מרכז ראשון לציון בן גוריון 412262
מרכז נס ציונה בן צבי 413666
מרכז אורנית גוונים 414409
תל אביב רמת השרון גולן 510933
חיפה ג'ת גת אלזהראא 318436
מרכז רעננה דקל 414078
ירושלים מודיעין מכבים רעות האלה 172197
ירושלים מבשרת ציון הדרור 114199
מרכז רעננה היובל 413674
חרדי אשקלון המסילה -נתיבות משה 613026
צפון ירכא חדשני - ירכא 217018
צפון חורפיש חורפיש ב' החדש 219634
דרום אשדוד יד שבתאי 611905
תל אביב הרצליה יוחנני 513184
צפון שעב יסודי א' שעב 219485
צפון עראבה יסודי אבן רושד 288175
צפון אעבלין יסודי ב' עבדו סלים 218743
צפון אעבלין יסודי ג' אעבלין 219576
צפון טורעאן יסודי ד' 348110
צפון אעבלין יסודי ד' אעבלין 219824
צפון סח'נין יסודי ואדי אלעין 217521
צפון ינוח-ג'ת יסודי ינוח ב' 217471
חיפה קרית ביאליק יסודי מ"מ רקפות 384032
צפון ינוח-ג'ת יסודי סלמאן פרג' 218313
צפון שעב יסודי ע"ש כאמל סעדה 219006
תל אביב תל אביב-יפו יסודי ערבי חדש 518050
חיפה אום אל-פחם יסודי שיכון מערבי 317123
צפון מג'אר יסודי שכ' ג'משה 219816
חיפה אום אל-פחם יסודי שכ' קחאוש 318873
מרכז הוד השרון יצחק רבין 415232
צפון ירכא ירכא ממלכתי ב 218339
תל אביב פתח תקוה מ"ד מורשה 411769
צפון בית ג'ן מ"מ-א ע"ש נאיף קבלאן 218115
מרכז רעננה מ"מ הפעמונים 416610
צפון מג'ד אל-כרום מגדאלכרום עמר אלחטאב 218453
דרום אשדוד מוריה 611376
מרכז רעננה ממ"ד ביל"ו 413492
מרכז אלקנה ממ"ד יסודי אלקנה 413690
צפון ג'וליס ממלכתי א' גוליס 219303
מרכז ראש העין ממלכתי אשכול 415240
מרכז ראש העין ממלכתי טל 415125
מרכז כפר יונה ממלכתי עמל 410811
צפון הגלבוע משותף עמק חרוד 211755
חיפה זבולון נופית 312652
צפון כפר כנא נזירות פרנציסקניות 217034
תל אביב רמת גן נטעים 510792
מרכז נס ציונה ניצנים 416420
חיפה ערערה עארה ב 318261
חיפה אום אל-פחם עין אברהים 318279
דרום אילת עציון גבר 612564
חיפה אום אל-פחם עראק אלשבאב 318337
חיפה ערערה ערערה אלסלאם 318311
מרכז רחובות פרחי המדע 417246
חיפה חדרה צליל 313692
דרום אשדוד צפרירים 612911
תל אביב תל אביב-יפו רוקח 511642
מרכז כפר סבא ש"י עגנון 410134
חיפה פרדס חנה-כרכור שדות 384149
חרדי ראשון לציון שובו-מעורב 416206
חרדי נצרת עילית שובו - מעורב 214700
חרדי אשדוד שובו אשדוד-מעורב 614859
חרדי נתניה שובו נתניה-מעורב 416099
מרכז רחובות שפרינצק 411991
דרום שדרות שקמים 611160
חרדי פתח תקוה ת"ת דעת מבינים 434019
צפון כפר קמא תינאל בית ספר יסודי כפר קמא 219071
חיפה חיפה תל חי 310789
מרכז רעננה תל"י ע"ש פרנקל 412445
מרכז ראשון לציון תמיר 430033