היכל התהילה

בתי הספר המנצחים בגמרים הארציים

Skillz Coding Skillz Robotics Skillz Makerz Skillz Math Skillz Coding Junior - מקצה ז-ט Skillz Coding Junior - מקצה ה-ו Skillz Coding Junior- מקצה ג-ד זוכי הגמר הארצי תשע"ט 2019
ישיבת צביה אשקלון המנחיל רמת גן תיכון שוהם רוקח תל אביב החיטה ע"ש אהרונסון זכרון יעקב בן גוריון רמת גן אופירה נבון כפר סבא מקום ראשון
מקיף חקלאי נהלל אלנג'ח סכנין עירוני ח' אשדוד פרחי המדע רחובות תיכון דה שליט רחובות אוסישקין רמת השרון אורנים יהוד מונוסון, שרת משה קריית אונו מקום שני
מקיף אזורי עמי אסף בית ברל ישורון חולון חקלאי הכפר הירוק רמת השרון שפרינצק רחובות עירוני מקיף שי עגנון נתניה ממלכתי רעים מודיעין מכבים רעות נאות אשלים אתרופולוג ראשון לציון מקום שלישי
Skillz Coding Skillz Makerz - מקצה ז-ט Skillz Makerz - מקצה י-יב Skillz Math- מקצה ג-ו Skillz Math - מקצה ז-ח Skillz Coding Junior- מקצה ז-ט Skillz Coding Junior - מקצה ה-ו Skillz Coding Junior - מקצה ג-ד זוכי הגמר הארצי תשע"ח 2018
עירוני ח' ראשון לציון פארק המדע נס ציונה מקיף חקלאי עמק יזרעאל הוברמן פתח תקוה בית אור ברנר ישיבת שעלי תורה בית שמש בן גוריון רמת גן עדיני ראשון לציון מקום ראשון
בני עקיבא מודיעין חקלאי ימה זמר עמל אמירים אופקים שפרינצק רחובות אורט ע"ש ה.רונסון אשקלון מקיף סולם צור מטה אשר יחדיו באר שבע היובל אשדוד מקום שני
דה שליט רחובות מקיף ראמה תיכון באר טוביה נטעים רמת גן החיטה ע"ש אהרונסון זכרון יעקב ברנקו וייס ע"ש רבין מזכרת בתיה קהילתי השלום מבשרת ציון אוסישקין רמת השרון מקום שלישי
Skillz Coding Skillz Math Skillz Coding Junior מקצה ז-ט Skillz Coding Junior - מקצה ה-ו Skillz Coding Junior - מקצה ב-ד זוכי הגמר הארצי תשע"ז 2017
תיכון דמוקרטי קשת זכרון יעקב רוקח תל אביב אמי"ת גוש דן רמת גן שפרינצק רחובות עדיני ראשון לציון מקום ראשון
מקיף שפיה יצחק בן צבי הרצליה ליאו בק חיפה יסודי להבים ממ"ד הר חומה ירושלים מקום שני
בן גוריון פתח תקוה קפלן, חדרה ישיבת שעלי תורה בית שמש מקור חיים ירושלים אריק איינשטיין פתח תקווה מקום שלישי
Skillz Coding Skillz Coding Junior - מקצה ז-ט Skillz Coding Junior - מקצה ה-ו Skillz Coding Junior - מקצה ג-ד זוכי הגמר הארצי תשע"ו 2016
אוסטרובסקי רעננה אמי"ת גוש דן, רמת גן עין גנים פתח תקוה שדות איילון גזר מקום ראשון
אורט רמת יוסף ברקאי לבנים, קרני שומרון יסודי להבים הדר השרון, לב השרון מקום שני
תיכון הכפר הירוק מקיף ג' רגוזין אשדוד עמיטל חדרה יהודה מכבי תל אביב מקום שלישי
Skillz Coding זוכי הגמר הארצי תשע"ה 2015
עתיד לוד מקום ראשון
עתיד לוד מקום שני
הגימנסיה הריאלית ראשון לציון מקום שלישי

פוסטים אחרונים

תחרות המתמטיקה

21 ביוני 2018

תחרות המתמטיקה לבתי הספר היסודיים - SKillz Math

קרא עוד

תחרות רחפנים

14 בנובמבר 2018

תחרות הרחפנים לחטיבות העליונות - Skillz Makerz

קרא עוד

תחרות התכנות

21 ביוני 2018

תחרות התכנות לבתי ספר יסודיים וחט"ב - Skillz Coding Junior

קרא עוד